Poradnik

Jak działamy?

AG Polska jest projektem, który wprowadza w nasze życie regularność. Staramy się dodawać wpisy przynajmniej kilka razy w tygodniu, dlatego nasi odbiorcy naprawdę mają, co czytać. Nie tworzymy z góry ustalonego planu, piszemy o tym, co nas interesuje i co, przynajmniej naszym zdaniem, jest warte poruszenia w dyskusji. Piszemy o wielu kwestiach: od banalnych po skomplikowane i wymagające eksperckiej wiedzy.

Nasza strona to kompromis między zobowiązaniami związanymi z pracą w mediach, a całkowicie amatorskim dzieleniem się swoimi przemyśleniami ze znajomymi za pomocą mediów społecznościowych. Praca zdalna daje nam swobodę podróżowania, dlatego nie musimy rezygnować z jednej pasji na rzecz drugiej.

Bardzo cenimy sobie dobrą komunikację, nie tylko z czytelnikami, ale też sobą nawzajem. Zdarza się, że członkowie naszego zespołu przebywają na różnych krańcach globu, ale spotkania online przy kawie są tradycją, z której nie zamierzamy rezygnować. W ten sposób wymieniamy się pomysłami oraz dajemy sobie nawzajem feedback, aby w przyszłości tworzyć jeszcze lepsze treści.

Na pierwszym miejscu stawiamy jakość, ale zwracamy też uwagę na popularność poruszanych przez nas kwestii. Staramy się uwzględniać tematy, które naprawdę cieszą się zainteresowaniem i są przydatne z punktu widzenia użytkowników. Nie piszemy tylko po to, aby zwiększyć liczbę wpisów – chcemy mieć coś wartościowego do powiedzenia.

Marketing | Praca

Piszemy

z pasją

Porozmawiajmy!

Podziel się z nami swoim doświadczeniem, jesteśmy otwarci na nowe pomysły.
Dowiedz się więcej

Najciekawsze z najciekawszych w Biznesie i Zdrowiu