Czy wiesz z kim jedziesz do Niemiec?

Podróże do Niemiec, czyli kraju naszego zachodniego sąsiada stały się już tak popularne, że jednocześnie doprowadziło to do rozwoju wielu, całkiem nowych firm transportowych. Wyraźnie da się bowiem zauważyć, że przewoźników, którzy oferują „tanie” i „szybkie” przewozy do Niemiec obecnie nie brakuje. Z pewnością wpływ na to miał także znaczący wzrost zainteresowania podróżami przy pomocy busów. Nie da się bowiem ukryć, że każdy chce taką krótką podróż odbyć z zachowaniem zasad pełnej ekonomii. Warto jednak zauważyć, że niektórzy przewoźnicy znacznie starają się na tym skorzystać i nie oferują nam rynkowych cen za przejazd. Czy więc wiemy, z kim podróżujemy do Niemiec?

Sprawdź ceny u wielu przewoźników – wyciągnij wnioski

Niektórzy przewoźnicy jak np. brylkabus.pl starają się grać „fair-play” wobec swoich klientów, ale także i wobec swoich kolegów w branży. Niemniej jednak nie wszyscy wyznają te same zasady. Niektóre firmy transportowe, widząc rosnącą popularność busów jako głównego środka transportu do Niemiec, starają się na tym jak najwięcej zarobić. Nie raz bowiem klienci spotkali się z tym, że cena zaproponowana im za dany przejazd była prawie dwukrotnie wyższa, niż w rzeczywistości być powinna. Jak wiadomo, nikt z nas przepłacać nie lubi, szczególnie, że podróżujemy jedynie do Niemiec, a nie na drugi koniec Europy. Wobec tego co zrobić, by nie dać się oszukać przewoźnikowi? Najlepiej będzie poświecić chwilę czasu na to, by wykonać research, a także drobną kalkulację. Mianowicie odszukajmy i sprawdźmy oferty kilku przewoźników. Podliczmy je razem, a następnie wyciągnijmy z nich średnią arytmetyczną. Wówczas otrzymamy mniej więcej uśrednioną cenę za przejazd na trasie Polska-Niemcy (oczywiście porównujmy przewoźników z danego regionu!). Następnie będziemy mogli sprawdzić, czy aby przewoźnik, który nas tak zainteresował, rzeczywiście jest względem nas rzetelny.

Opinie w sieci powiedzą Ci prawdę!

Kolejną kwestią, by sprawdzić to z kim podróżujemy do Niemiec, jest wykonanie ponownego researchu, jednak w tym razem weźmy pod uwagę opinie i recenzje innych internautów. W tym wypadku będzie to bardzo proste. Wystarczy wpisać w Google nazwę firmy transportowej jak np. BRYŁKABUS, a następnie zwrócić uwagę na wizytówkę, które pojawi się nam po prawej stronie. Tam właśnie internauci najczęściej wyrażają swoje opinie i zostawiają oceny, o ile są zadowoleni z wykonanej usługi. Takie opinie będą dla nas cenną wskazówką i z pewnością ułatwią podjęcie finalnej decyzji odnośnie przewoźnika.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Chcesz napisać dla nas tekst?

Skontaktuj się z nami
Kategorie
SOCIAL SHARE
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on whatsapp
WhatsApp