Jaka pościel sprawdzi się do sypialni dla dwojga?

Urządzanie romantycznej i pełnej zmysłowości sypialni dla dwojga, może być dla każdego z nas dość sporym wyzwaniem. Nie da się ukryć, że małżeństwa często na tym polu doświadczają wielu problemów. Z jednej strony wiedzą oni doskonale, że ich sypialnia staje się ich osobistą twierdzą, do której dzieci nie będą miały wstępu, zaś z drugiej mają różne gusta i różne wizje. Warto jednak zauważyć, że zdecydowana większość sypialni małżeńskich zaaranżowana jest w kolorach pastelowych, nawiązujących do czerwieni, brązów lub bordo. To właśnie te kolory najskuteczniej budują atmosferę. Jaka pościel więc do takich sypialni może się dopasować?

Pościel bordowa – zmysłowość i pożądanie wyrażone pościelą

Pościel bordowa to z całą pewnością jeden z bardziej wyjątkowych kompletów. Kolor bordowy jest bowiem mocno zakorzeniony w naszej kulturze i może pochwalić się wyjątkową symboliką. Od dawna jest on utożsamiany ze zmysłowością i pożądaniem, zaś same panie cenią sobie chociażby garderobę w tym kolorze, która pomaga wydobyć ich seksapil i urok. Niemniej jednak pościel bordowa w sypialni małżeńskiej z całą pewnością zbuduje wyjątkową atmosferę. Oczywiście warto ją wybrać tylko wtedy, kiedy dopasuje się ona do całej aranżacji. Najlepiej pościel w tym kolorze będzie komponować się z ciemnymi ścianami, a także wnętrzami urządzonymi w stylu minimalistycznym. Niemniej jednak można z powodzeniem zestawić ją ze stylem glamour, w którym dominuje biel i złoto lub srebro. Jeśli dodatkowo nasza sypialnia ma również ściany w odcieniu czerwonym lub brudno-różowym, to także możemy dopasować do niej bordową pościel.

Pościel brązowa wykreuje w sypialni niesamowitą atmosferę

Komplet brązowej pościeli z całą pewnością nie przykuje naszego wzroku na samym początku. Niemniej jednak taka pościel – choć jest dość nieoczywista – również może skutecznie przyczynić się do tego, że wykreujemy w naszej, małżeńskiej sypialni odpowiednią atmosferę. Tak naprawdę, warto wybierać szczególnie te komplety, które mają odcień ciemnego i wyrazistego brązu. Będą one stanowić wręcz idealne uzupełnienie sypialni w stylu klasycznym, kolonialnym, a także we wnętrzach zaaranżowanych w stylu boho. Jeśli jednak nie mamy urządzonej sypialni w konkretnym stylu, to warto pamiętać, że brązowa pościel będzie świetnie kontrastowała z beżowymi lub brzoskwiniowymi ścianami. Można także zestawić ją z odcieniami lekko wpadającymi w kolor żółty. Z pewnością taka pościel spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających małżonków.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Chcesz napisać dla nas tekst?

Skontaktuj się z nami
Kategorie
SOCIAL SHARE
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on whatsapp
WhatsApp